Kmenový tým Česko.Digital

Na této stránce najdeš všechny členy kmenového týmu, informace o tom, na čem pracují a s čím se na ně obracet, a kontakty na ně.
Detailnější informace pak případně najdeš na podstránkách kompetencí (např. Tech, Marketing, Projekty, People & Community) nebo po kliknutí na název role.
Potkat se můžeme u nás na Slacku v kanálu #core-team nebo každé úterý o 16:30 na All Hands.

 

Jméno

Role

Úvazek

Kontakt

Jméno

Role

Úvazek

Kontakt

@Eva Pavlíková

CEO & Co-founder

full-time

Slack, eva@cesko.digital

@Karel Minařík

CTO

full-time

Slack, karel@cesko.digital

@Tereza Gagnon

Head of Partnerships & Fundraising

full-time

Slack, tereza.gagnon@cesko.digital

@Romana Pokorná

Project Lead & Product Owner pro Projektovou metodiku v č.d a Dobro on board

0.75

Slack, romana@cesko.digital

@Anežka Müller

Event Lead + Support Scrum Master

full-time

Slack, anezka@cesko.digital

@Gabriela Chladilová

NGO Partner Lead + Support Scrum Master (Volební kalkulačka, Dobro on Board, Parťák pro Ukrajinu)

0.5

Slack, gabriela@cesko.digital

@Jindřich Oukropec

Product Owner projektu Brand Česko.Digital & Support Scrum Master (Jehlomat, Inovace zpravodajského storytellingu)

0.75

Slack, jindrich@cesko.digital

@Martina Habová

Marketing Manager + Product Owner interního projektu Engagement

full-time

Slack, martina@cesko.digital

@Terézia Palaščáková (Teryii)

Content Lead + Support Scrum Master pro projekt Umapa

0.75

Slack, terezia@cesko.digital

@Lukáš Návesník

Digital & Production Lead

0.75

Slack, lukas.navesnik@cesko.digital

@Tomáš Znamenáček

 

Programátor

0.5

Slack, zoul@cesko.digital

 

@Vladimíra Osadníková

Product Owner projektu Safezóna

0,5

Slack, vladimira.osadnikova@cesko.digital