Jak na merch v Česko.Digital?

V Česko.Digital se snažíme potěšit dobrovlníky*dobrovolnice předměty v barvách komunity. Níže najdeš odpovědi na nejčastější otázky, jak merch v komunitě distribuovat.

Co je merch a proč ho v komunitě máme?

  • To se dočteš zde.

V komunitě jsem chvilku, ještě jsem se nazpojil*a. Mohu i tak dostat nálepku?

  • Určtiě! Tvůj čas teprve přijde, ale do té doby už můžeš reprezentovat komunitu i její myšlenky. Řekni si o nálepku na kterémkoliv eventu Česko.Digital.

Merch udělujeme jako symbolický dík za zapojení v komunitě. Jaké jsou druhy zapojení?

  • krátkodobé zapojení (promo kód na 500 Kč + doprava) je například napsání článku, odbavení pár ticketů na GitHubu, natočení videa, moderace workshopu, konzultace…

  • dlouhodobé zapojení (promo kód na 1000 Kč + doprava) je několik měsíců (typicky 3 až 6) na specifické roli (např. Teach-lead, Scrum Master, Marketingový koordinátor, vývojář, designér, …)

  • Zda se jedná o krátkodobou nebo dlouhodobou výpomoc je uvedeno v inzerátu na webu a rozhoduje o tom osoba, která roli vypisuje

Jsem Scrum Master nebo Product Owneru projektu a chci obdarovat tým. Ja na to?

  • Prověř, zda se jedná o krátkodobé nebo dlouhodobé zapojení. Poté napiš @Jindřich Oukropec pro kolik lidí merch chceš a za jaké zapojení. Dostaneš promo kódy, za které si dobrovolníci*dobrovolnice vyberou a nechají zaslat merch dle svého přání. Pokud jim chceš merch předat osobně na projektovém eventu (pivo, piknik, rozlučka, oslava…) postupuj dle následujícího.

Organizuju event a chci poděkovat návštěvníkům za účast. Jak na to?

  • Napiš @Jindřich Oukropec. Dostaneš kód promo kód na balíčky (500 Kč nebo 1000 Kč + doprava), které si můžeš poslat přímo na akci kurýrem, Záslikovnou atd.

Chci zjistit, kolik máme k dispozici merche?

Něco jiného? Mrkni na FAQ