Jana prezentovala stávající design, který byl velmi pozitivně přijat.
Je nutné dodělat ještě responzivní design tak, abychom měli i představu, jak se aplikace bude chovat na mobilním zařízení.
Pro tabulku pro zjištění životní situace chceme v první fázi využít jednoduchou tabulku s 8 otázkami pod sebou. Důvodem je jak menší technická náročnost, tak i fakt, že nemusí využívat Google Forms, a ani nemusíme vyrábět grafiku. Pokud by se během uživatelského testování ukázalo, že tento způsob není vhodný, půjdeme cestou 1 otázka na stránku plus animace (tj. wizard).
Čas ode dneška do příští schůze chcem využít pro koordinaci uživatelského testování.
jana minarikova a Lucie Zajíčková se pokusí sehnat pro první fázi 5 dobrovolníků z Česko.Digital komunity.První fáze by měla probíhat ve We Worku v Praze.
Ve druhé fázi po odchytání největších chyb se pokusíme provést druhé kolo testování s reálnými uživateli v Mostě s Petrou Adamovskou.
Chceme mít interaktivní PDF, které půjdou vyplňovat s pomocí běžných nástrojů.
Tomáš Walek zjistí technická omezení pro vyplňování PDF dokumentů. Co musí splňovat? Můžeme použít formuláře od institucí, nebo si je musíme nějak upravit?
Tomáš Walek Existuje DB nebo jiný způsob, jak zjistit spádový úřad? (Třeba na základě PSČ)? Toto se týká finančního úřadu, celní správy, úřadu práce a obecního úřadu.