Představujeme partnery Česko.Digital: Livesport

Každý text obvykle představuje několik člověkodní práce. Abychom tuhle energii dobře využili a splnili co nejlépe účel textu, věnujte prosím dostatečnou pozornost jeho zadání.

Stručné představení

Proč jsme se rozhodli právě pro Livesport jsme již představovali před časem v článku na Blogu. Co ale ve spolupráci s Livesport připravujeme nyní, půl roku od uzavření partnerské smlouvy? A co připravujeme s ostatními finančními partnery a kde vidíme průsečíky naší spolupráce či sdílené hodnoty? O tom chceme informovat komunitu i veřejnost prostřednictvím pravidelných příspěvků. Tentoktát v příspěvku na sociálních sítích.

Aktuální situace / kde jsme

Blíží se druhé výročí od založení organizace Česko.Digital. V loňském roce jsme mohli díky podpoře Jakuba Nešetřila, spoluzakladatele Česko.Digital, a díky významné podpoře od Nadace České Spořitelny, rozšířit kmenový tým a úspěšně rozvíjet jeden z našich největších projektů, který vznikl v komunitě Česko.Digital - projekt Učíme Online. Organizace, počet projektů i dobrovolníků rychlým tempem roste, počet dobrovolníků již překročil 4000. Pro udržitelnost organizace Česko.Digital i projektů, které v komunitě a díky komunitě vznikají, je tedy klíčová spolupráce a dlouhodobá partnerství s českými technologickými a byznysovými lídry. Jedním z nich je právě společnost Livesport, která se stala prvním technologickým partnerem Česko.Digital a v roce 2021 podpořila fungování organizace částkou 3.000.000 korun.

Co je u Livesport nového? I Livesport se snaží o to, rozhýbat Česko a to skrze nové technologie. Nejen Českem, ale celým světem nyní hýbe mistrovství světa v hokeji. A právě se začátkem mistrovství světa v hokeji náš partner Livesport vypustil na světlo světa svou novou kampaň.

A co společně s Livesportem plánujeme my? V létě chceme společnými silami uspořádat ideační hackaton, jehož cílem bude odstartovat nový neziskový projekt, který propojí technologie a sport. Zajímá vás víc? Chcete se také zapojit? Připojte se k nám na join.cesko.digital

Co chceme vytvořit

  1. Příspěvek na Slack - stručnou zprávu do komunity, která bude předcházet komunikaci na sociálních sítích.

  2. Příspěvek na naše sociální sítě, který nyní - v době MS v hokeji, které rozhýbává nejen Česko, zviditelní jednoho z našich partnerů a našeho hlavního technologického partnera. A vzbudit zájem na plánovaný hackaton, jehož cílem je vytvořit nový projekt, který propojí témata sportu a technologií.

Cílová skupina / ke komu mluvíme

  1. Komunita Česko.Digital

  2. Novináři a média

  3. Odborná veřejnost v dané oblasti

  4. Livesport a další potencionální partneři a dárci

Co je potřeba udělat

Připravit příspěvek na sociální sítě (především LinkedIn a Twitter), sdílet chceme ukázku kampaně, která zároveň představuje klíčové lidi na straně partnera, se kterými v rámci partnerství spolupracujeme:

Odkaz na kampaň na LinkedIn. - přesdílíme příspěvek či video od Livesport.

Co je potřeba dodržet a na co si naopak dát pozor

Pro jistotu schválit navržený text s ownerem tématu Partnerství a Fundraisingu s @Tereza Gagnon

V příspěvku na sociálních sítích označit partnera Livesport

https://www.linkedin.com/company/livesport/

https://fb.watch/5LMzQRCGwH/

https://twitter.com/Livesport_eu/status/1396814513861795845?s=20

Jak hovoříme / tonalita

Fakticky, srozumitelně, přátelsky, transparetně, neformálně, nicméně profesionálně

Média / co a kde to zveřejníme

  • Sociální sítě č.d - zejména LinkedIn a Twitter

Užitečné odkazy