Česko.Digital má nový pracovní prostor v Opero

Každý text obvykle představuje několik člověkodní práce. Abychom tuhle energii dobře využili a splnili co nejlépe účel textu, věnujte prosím dostatečnou pozornost jeho zadání.

Stručné představení

Do října 2020 jsme sdíleli krásné prostory WeWork v centru Prahy na Národní třídě. S druhou vlnou pandemie a přechodem do plně vzáleného systému spolupráce jsme v rámci finanční efektivity prostory WeWorku opustili. Od letošního jara se máme možnost nově setkávat v prostorech Opero v Salvátorské ulici na Starém městě.

Aktuální situace / kde jsme

Rádi bychom průběžně na sociálních sítích, v newsletteru číst.digital a na blogu Česko.Digital zviditelnili spolupráci s Opero. Sdílíme totiž nejen tento krásný prostor, ale i společné hodnoty a vizi tvořit Česko lepším místem pro život.

Opero nyní máme možnost využít nejen pro pravidelné schůzky leadership týmu Česko.Digital, ale i pro naše 1:1 schůzky, pro přednášky, tvůrčí týmové schůzky, tvorbu rozhovorů nebo pro setkání s partnery či inspirativními osobnostmi. I Opero je založené na myšlence komunity a spolupráci, i naše dohoda spolupráce je proto partnerská. Prostory máme jako nezisková organizace možnost využívat s výraznou slevou, slíbili jsme však možnost zviditelnění naší spolupráce, což uděláme velmi rádi.Jaký je prostor Opero a jaké hodnoty sdílí? Dočete se v tomto dokumentu i ve zdravici, kterou nám - komunitě Česko.Digital, předala Magda Tatarová, která má na starosti Opero komunitu:

Představení Opero - místo k práci, setkávání i prostor k inspiraci

Pozdrav od Magdy Tatarové, která má na starosti komunitu Opero:
"Děkuji za včerejší setkání a společný oběd. Bylo fajn poznat zase nové tváře z týmu a vidět vás takto pohromadě  Propojení Opera a Česko.Digital vnímáme jako propojení světů byznysu a veřejně prospěšných projektů, světů podnikatelů a odborníků ve svém oboru. Vaše aktivity a projekty nám dávají smysl a rádi bychom, aby ze spolupráce bylo zřejmé, že v Operu také "držíme prst na tepu doby" a směřujeme kupředu. Když to navážu, tak i my chceme udělat Česko lepším, a to skrze náš přístup k podnikání, komunitě a propojování těch správných lidí. Opero je místem pro práci, místem setkávání a místem, kde se rodí inspirativní nápady a vznikají nová propojení. To vše se děje v přátelské atmosféře reprezentativních prostor a zároveň komunitě vyspělých profesionálů.Pro inspiraci vám ještě posílám naši nabídku členství, kde najdete texty o Operu a našich hodnotách... Rádi bychom využili příležitosti skrze Vás představit Opero dalším a rozšířit tak naši členskou základnu o stejně sympatické lidi, jako jste vy."

Co chceme vytvořit

  1. Článek na blog o tom, že Česko.Digital nově působí v prostorách Opero a představení Opero a našich společných hodnot.

  2. A pokud to není na článek dostatečně "nosné" téma, pak postík na sociální sítě - ideálně upraveno v různém znění pro facebook (více na komunitu), LinkedIn (více na veřejnost a partnery), Twitter - IT, novináři, média

  3. Bude skvělé, když se nám téma č.d v Opero podaří zařadit i do newsletteru Česko.Digital - ať už odkazem na článek, nebo do ostatních novinek.

  4. Last but not least - příspěvek na Slack, kterým představíme naše působení v Opero i v kanálu general. Zatím sdíleno do core týmu bezprostředně po vzniku fotografií. 

Cílová skupina / ke komu mluvíme

  1. Komunita Česko.Digital

  2. Komunita Opero (zaměstnanci, členové Opero komunity - tedy všichni, kdo tento prostor využívají pro setkávání, pracovní schůzky, konference atd.)

  3. Partneři Česko.Digital

Cíl komunikace / čeho chceme dosáhnout

Chceme naší komunitě, ale i spolupracujícím partnerům představit změnu pracovních prostor. Chceme dosáhnout i nabídky výhodnějšího členství a podpořit tak Opero v jejich zviditelnění a aktivitách.

Co je potřeba udělat

Projít si stránky Opero a dokument, který tento co-work space předtavuje:

https://opero.cz/cs

Představení Opero - místo k práci, setkávání i prostor k inspiraci

Foto ze setkání v úterý 25.5. v Opero - i se zástupci komunity Opero (první dvě zleva, druhá zleva je Magda Tatarová, která má komunitu Opero na starosti)

FOTOCo je potřeba dodržet a na co si naopak dát pozor

- bylo by skvělé, kdybychom to dokázali publikovat v příštím newsletteru a na sociálních sítích již na začátku června

Jak hovoříme / tonalita

Přátelsky, neformálně, nicméně profesionálně

Média / co a kde to zveřejníme

  • Sociální sítě č.d

  • Příspěvek v newsletteru č.d

  • (Blog Česko Digital) - pokud to vydá na článek

Užitečné odkazy